Novinky


Přednáška

Poukazy

Využijte možnost obdarovat své blízké dárkovým poukazem.

NEJLEPŠÍ DÁREK JE DÁREK PRO ZDRAVÍ.

Dárkové poukazy již od 200 Kč.

výživový poradce, zelené potraviny

Výživové poradenství - prodej výživy


výživové poradenství výživové poradenství

Zelené potraviny


Produkty Green Ways jsou kvalitním doplňkem stravy, neplní funkci náhrady. Nejsou to léky, ale dokážou je v plné míře zastoupit, ať už na vnitřní užití, nebo vnější použití. více»

Katalog CEREÁLIE A LUŠTĚNINY

Katalog CEREÁLIE A LUŠTĚNINY je zaměřen na všechny příznivce zdravého životního stylu a nejen na ně. Je zkrátka pro všechny, kterým záleží na tom, co jedí. U každého výrobku najdete tabulku nutričních hodnot i podrobné složení každého z výrobků. více »
 

FINCLUB Fin VitaD3tabs 150 tbl.

Když chybí slunce, schází i vitamín D

Vitamín D se v pokožce tvoří působením slunečního záření, proto je jeho dopňování potřebné nyní - při jeho dlouhodobém nedostatku slunečních paprsků, během zimních měsíců, a to zejména oblastech s inverzí a smogem.

Nízká hladina vitamínu D může zvýšit kazivost zubů, oslabit imunitní systém, zhoršit vstřebávání vápníku a fosforu, což se projevuje změknutím kostí
 

 
Sladký polibek

Naprosto nejlepší sladidlo na trhu!
Sladký polibek je přírodní sladidlo necukerného původu s nulovou kalorickou hodnotou. Vhodné pro diabetiky.
• nezvyšuje hladinu cukru
• působí antimikrobiálně
• nulová kalorická hodnota
• vhodné k redukci nadváhy

 
Lněný olej

Lněný olej lisovaný za studena má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, působí příznivě na oběhový systém, kompenzuje škodlivé účinky jiných tuků (zejména živočišných) a posiluje imunitu organizmu.

Čerstvý má vyloženě léčivé účinky pro vysoký obsah omega – 3 mastných kyselin a celkově příznivý vliv esenciálních mastných kyselin. Protože obsahuje více než 50 % alfa – linolenové kyseliny je raritou mezi potravinami.

JON.CZ všechna práva vyhrazena                      siklu        networex       jon therm